Treća uzastopna pobjeda za odbojkašice Vukovara

objavljeno: | 16. 12. 2019. | 13.41

Trećom uzastopnom pobjedom odbojkašice ENNA Vukovar potvrdile su 3. mjesto Superlige, pobijedivši ekipu Poreča rezultatom 3:0 za mirnu završnicu prvog dijela prvenstva.

Odgovornom i discipliniranom igrom cijele ekipe, odbojkašice Vukovara ostavile su gošće iz Poreča na samo 11 poena u prvom setu. 25:11

Početkom drugog seta pad koncentracije domaćina dovodi set u rezultatski egal, no nakon 12:12 odlična reakcija klupe Vukovara omogućila je osvajanje još jednog seta. 25:18.

U trećem setu vukovarske odbojkašice preuzele su inicijativu i završile susret s velikom prednošću. 25:14

Od ostalih susreta 10. kola Superlige treba izdvojiti uvjerljive pobjede odbojkašica Brda i Rijeke te pobjedu Marina Kaštela nad Splitom.

ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:11, 25:18, 25:14)