MLADOSTAŠICE BEZ IJEDNOG PORAZA DOŠLE DO NOVE TITULE

objavljeno: | 11. 4. 2019. | 9.26
Foto

Nadmetanje između HAOK Mladosti i OK Kaštela je gotovo – Zagrepčanke su na svom parketu upisale treću pobjedu, čime su zasluženo podigli pehar najboljih u državi.

Sedamstotinjak gledatelja proslavilo je novu-staru titulu Mladosti, koja je s 3:0 dokrajčila 'Malene'. Gošće su u Zagreb išle na sve ili ništa, otvorile prvi set sa 9:3 i nagovijestili dobru utakmicu. Imale su čak i tri set lopte (24:21), a na kraju su izgubile sa 31:29.

Lošim otvaranjem drugog seta Kaštelanke su upale u zaostatak iz kojeg se bilo teško izvući. S laganih 25:10 već se vidjelo kome ide titula, što se potvrdilo s 25:11 u narednom setu za veliko slavlje domaćih.

HAOK Mladost – OK Kaštela 3:0 (31:29, 25:10, 25:11)