DRAMA U PET SETOVA OTIŠLA NA STRANU MLADOSTI

objavljeno: | 26. 2. 2019. | 12.00

U derbi utakmici 4.kola mini lige odbojkašice HAOK Mladosti su rezultatom 3:2 pobijedile domaću ekipu Olimpika i tako i dalje ostale jedina neporažena momčad u Superligi.

Mladost je bolje otvorila utakmici no Amazonke se nisu predavale te su već u prvom setu pokazale kako žele biti tvrd orah favoriziranim igračica sa Save te su stigle zaostatak od 5 poena i pobijedile 25:23 prvi set.

U drugom setu igrala se izjednačena utakmica s obje strane no pred kraj seta Mladost pojačava agresivnost na servisu i privodi set 25:19 u svoju korist.

Domaće odbojkašice u trećem setu od samog početka drže punu koncentraciju na prijemu i servisu i preko nezaustavljive Doris Barić pobjeđuje 25:20. Pri vodstvu od 2:1 u setovima Amazonke se počele u četvrtom setu raditi veliki broj neforsiranih grešaka, dok su s druge strane Mladostašice potpuno dominirale na servisu i u bloku te s vrlo laganih 25:10 izjednačile na 2:2 setovima.

U petom setu se odvijala prava drama i uz dosta nervoze i ne prisiljenih grešaka obiju ekipa Mladost ipak ima više koncentracije i s 15:11 pobjeđuje u derbiju kola trenutno dviju  vodećih ekipa na tablici.

OK OLIMPIK - HAOK MLADOST    2:3 (25:23,19:25,25:20,10:25,11:15)