NAKON RIJEKE OLIMPIK IDENTIČNIM REZULTATOM SVLADAO I MARINU KAŠTELA

objavljeno: | 27. 11. 2018. | 8.48

U sklopu 8.kola odbojkaške Superlige odbojkašice OK Olimpika su na domaćem terenu svladale ekipu OK Marina Kaštela rezultatom 3-1.

Tijek utakmice je bio poprilično identičan utakmici koju su Amazonke odigrale početkom tjedna protiv HAOK Rijeke. Prvi set jako loš ulaz u utakmicu domaćih igračica što mlada, ali potentna ekipa  Marine Kaštela iskorištava i odličnom igrom na servisu i fanatičnom borbom u obrani pobjeđuje prvi set rezultatom 25:23.

Isto se nastavilo na početku drugog seta no sredinom tog seta domaće igračice ubacuju u brzinu više prelamaju set u svoju korist rezultatom 25:19. Treći set je prošao u potpunoj dominaciji domaće ekipe, gdje su Amazonke uvjerljivo slavili 25:10.

Svakako valja na napomenuti odličnu igru mlade Dore Butković koja je dobila šansu u ovoj utakmici, da prezentira svoj talent svakako ju iskoristila te time treneru Borovini se svakako nametnula da se na nju može ozbiljno računati u nastavku sezone.

Tijekom četvrtog seta Marinke se pomalo ponovno bude, ali Olimpik zadržava mirnoću te 25-21 kući ostavlja sva 3 boda.

U sljedećoj utakmici također u Trnskom OK Olimpik očekuje Kaštela Cemex, gdje će svakako trebati prezentirati puno bolju igru ukoliko žele u derbiju kola opravdati mjesto koje trenutno drže na tablici.

OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA  3:1 (23:25,25:19,25:10,25:21)