Mladosti gradski derbi

objavljeno: | 6. 11. 2018. | 9.21

U 5.kolu Superlige sastale su se do ovog trenutka dvije neporažene momčadi OK Olimpik i HAOK Mladost.

Iako su Amazonke u ovaj susret ušle neporažene, gostujuće odbojkašice su ipak bile velike favoritkinje što su na kraju i pokazale na terenu.

U prvom setu su domaće  odbojkašice jako dobar krenule i povele 6-0 no Mladostašice nakon toga ubacuju u brzinu više i odličnim servisom te igrom u bloku i obrani pobjeđuju prvi set rezultatom 25-15.

U drugom setu domaće igračice teško nalaze odgovor na odlične servise gostujuće ekipe i uz velike probleme na prijemu i u napadu poklanjaju veliki broj poena gošćama. Ipak sredinom seta domaće odbojkašice se konsolidiraju dolaze do rezultata 19-21 no Mladostašice su suvereno privele set kraju i bez ikakvih problema i napetosti zaključile set u svoju korist rezultatom 25-20.

Treći set od početka je u potpunoj dominaciji Mladosti te sjajnim servisima, odličnom igrom u polju u potpunosti pokazuju svoju nadmoć u ovom susretu te pobjeđuju rezultatom 25-13 odnosno ukupno 3-0 u setovima te tako ostaju jedina neporažena ekipa u Superligi i preuzimaju vrh tablice.

OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,13:25)