Marina se revanširala Malenima za poraz u Kupu

objavljeno: | 5. 2. 2018. | 15.22

U posljednjem kolu prvog dijela natjecanja u Kaštel Starome odigran je gradski derbi između Kaštela Cemexa i Marine Kaštela. Bolje su bile 'gošće' rezultatom 3:1, pa u drugi krug kreću s većim brojem bodova.

Gradski derbi ovoga je puta pripao Marini Kaštela. Nakon dvije uzastopne pobjede u Kupu odbojkašice Kaštela Cemexa nisu uspjele i po treći put slaviti, trijumf je zasluženo otišao u korist 'gostujućih' igračica. Malene su izvrsnom igrom u prvom setu došle do vodstva, ali s dva uvjerljiva seta Marina Kaštela preokreće rezultat na svoj mlin. Četvrti set bio je ključan, vodila se borba oko toga hoće li Marina uzeti puni plijen ili ne. Napeti rezultat odveo je utakmicu u produžetak seta, a zaključen je tek pobjedničkim poenom Marine za 33:31.

U drugi krug natjecanja Marina tako prenosi dvije pobjede protiv Rijeke i Kaštela Cemex, dok Kaštela Cemex prenosi samo jednu pobjedu protiv Rijeke. Drugi krug natjecanja počinje već idući vikend kad nas ponovo čeka ista utakmica.

Kaštela Cemex: Ninčević, Stanović, Prkačin, Ljulj, Aljinović, Bazina, Karaula, Maretić, Brkan, Bilić, Kurtović, Matas, Sudar, Stojan.

Marina Kaštela: Glavinić, Botić, Subašić, Božičević, Dežulović, Barić, Uljević, Ergović, Vukić, Jureta, Čorić, Zdilar, Karadža.

Kaštela Cemex – Marina Kaštela 1:3

(25:17, 16:25, 21:25, 31:33)