U derbiju kola slavile odbojkašice Mladosti

objavljeno: | 21. 1. 2018. | 12.46

U derbiju kola za odbojkašice, sastav HAOK Mladosti na domaćem terenu slavio je protiv OK Marina Kaštela 3:1 (17:25, 25:16, 25:8, 26:24).

Mladostašice su u susret ušle s dosta tehničkih pogrešaka što se na koncu i odrazilo na gubitak prvog seta. Trener Ivanišević pokušao je izmjenama pronaći raspoložene igračice međutim reakcija igračica nije bila ono što je očekivao. No, u nastavku utakmice Mladostašice ipak 'pronalaze' svoju igru i pokazuju kako su ipak kvalitetnija ekipa od gošći iz Kaštela.

Kaštelanke su još jedino uspjele malo zaprijetiti u četvrtom setu pri rezultatu 24:20 za odbojkašice Mladosti, dolaze do izjednačenja na 24:24, ali sastav sa Save s dva uzastopna poena rješava utakmicu u svoju korist osvojivši 3 nova boda.

Mladostašice su i dalje uvjerljivo prve na tablici s ukupno 36 bodova i čak 10 bodova više od drugoplasirane ekipe OK Marina Kaštela.

Sljedeću utakmicu u sklopu 13. kola Superlige Mladostašice opet igraju u Domu odbojke 'Bojan Stranić' kad im u goste dolazi ekipa HAOK Rijeka.