Volmut i Pavičić uspješne protiv bivšeg kluba

objavljeno: | 1. 11. 2017. | 12.20

U 4. kolu Superlige koje su Mladostašice radi nastupa u MEVZA-i odradile danas, slavile su protiv gošći iz Osijeka rezultatom 3:0 (25:10, 25:10, 25:19).

Mladostašice su do pobjede predvodile Antonija Volmut i Katarina Pavičić koje su prošle sezone nastupale za Osječanke. Od samog početka Mladostašice su pokazale kako će ovo biti jednosmjerna ulica te su u prva dva seta izgubile samo 20 poena, odnosno točno deset po setu. U trećem setu trener Ivanišević dao je priliku svim svojim igračicama, a one su svojom igrom opravdale njegovo povjerenje.