Odbojkašice Kaštela Cemex pobjedom završile prvi dio sezone

objavljeno: | 19. 12. 2017. | 10.01

Malene su uvjerljivo nadigrale ekipu Nove Gradiške rezultatom 3:0. Domaće odbojkašice samo su u drugom setu pružile veći otpor te odvele set u  izvjesnost do samog kraja.

Ipak, Kaštelanke pametnom i koncentriranom, pomalo i sretnom igrom set odvode na svoju stranu. Poučene prethodnim setom, maksimalno ulaze u treći te utakmicu mirno privode kraju. Malene su tako zaključile prvi dio sezone, upisavši petu uzastopnu pobjedu. Tri prvenstvene pobjede  pozicionirale su ih na  4. mjesto tablice samo s bodom zaostatka za trećeplasiranom ekipom Rijeke. Također, dvije pobjede nad gradskim rivalom odvele su ih u finale Kupa Hrvatske, koji će se na rasporedu naći krajem siječnja . Uzmemo li sve u obzir, iza Malenih je jedna zadovoljavajuća polu sezona.

Kaštelanke odlaze na kratak odmor, a nakon povratka na parket slijede pripreme za drugi dio sezone u kojem će glavni cilj biti podići formu igračica te nastaviti sjajnom uzlaznom putanjom.

ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KAŠTELA CEMEX  0:3 (15:25,30:32,17:25)