U gradskom derbiju slavile Mladostašice

objavljeno: | 11. 12. 2017. | 10.40

Odbojkašice HAOK Mladosti u sklopu 10. kola Superlige odigrale su gradski derbi u kojem su uvjerljivo slavile protiv ekipe OK Olimpik s rezultatom 3-0 (25:9, 25:17, 25:15). Unatoč pobjedama u posljednjih nekoliko utakmica i sa željom da tako nastave odbojkašice Olimpika jednostavno nisu imale nikakve šanse protiv raspoloženih Mladostašica.

Više pročitajte ovdje

Prvi set sastav sa Save uvjerljivo osvaja dopustivši svojim protivnicama svega devet poena. U nastavku su gošće probale zaprijetiti međutim na sve te pokušaje igračice trenera Ivaniševića imale su odgovor.

Ipak je na terenu bila vidljiva razlika u kvaliteti koja je apsolutno na strani ekipe Mladosti koja je i danas pokazala zašto se trenutno nalaze na čelu prvenstvene ljestvice sa 30 osvojenih bodova iz deset utakmica, gdje su pritom izgubile samo dva seta.

U utorak 12.12.2017. godine odbojkašice Mladosti putuju u Aesch (Švicarska) na prvu utakmicu 1/16 CEV Challenge Cup-a, gdje će igrati protiv odbojkašica Sm'AESCH Pfeffingen. Utakmica je na rasporedu u srijedu 13.12.2017. godine s početkom u 20 sati.